Archiwa tagu: kurs

kurs

Jak znaleźć pracę po studiach?

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć stałą pracę. W związku z panującym załamaniem, co raz więcej firm decyduje się na cięcie etatów. To znaczy, że młodzi absolwenci, którzy dopiero co obronili tytuł magistra, nie mają szans na stałe zatrudnienie. Okazuje się, nawet skończenie prestiżowej uczelni nie jest w stanie nam pomóc w znalezieniu dobrej posady. Absolwenci są zrozpaczeni.

Nauczanie angielskiego w aktualnych czasach

Język angielski we współczesnym świecie jest ogromnie istotny i potrzebny. W przypadku wyjazdu za granicę w większości krajów na świecie można się po angielsku porozumieć, czego nie można stwierdzić na temat innych języków. Jest to język biznesu, a także większej części dużych portali WWW.Ponadto z językiem angielskim można się spotkać bardzo często w życiu codziennym, na przykład w muzyce czy w filmach.

Zdolność prowadzenia negocjacji

Sztuka dbania o interesy firmy i wybór właściwej taktyki, to kluczowa kompetencja skutecznego menedżera, czy właściciela firmy. Techniki przyjmowania inicjatywy w poszczególnych fazach negocjacji to wiedza, której się trzeba nauczyć.Dzisiaj specjaliści w owej sferze tworzą szkolenia z negocjacji.