Olimpiada dla programistów – ogromne nagrody

przez | 22 czerwca 2023
Jeśli jesteś zainteresowany programowaniem, oraz posiadasz w tej dziedzinie obecnie pewne doświadczenie, ale chcesz sprawdzić swe umiejętności w warunkach rywalizacji, to udział w Hackathonie jest twym celem. Zaangażowanych zachęcamy do dalszego czytania artykułu.

szkoły

Autor: dierk schaefer
Źródło: http://www.flickr.com

Tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Hackathon jest niecodziennym ekwiwalentem olimpiady sportowej, lecz dla ludzi interesujących się programistyką komputerową, a nie sportem. Aby otrzymać miejsce na tym dość prestiżowym wydarzeniu, trzeba spełnić wcześniej parę spraw. Po pierwsze, trzeba udostępnić swoje „portfolio” z aktualnymi osiągami. Jeżeli zdamy ten etap, czeka nas stworzenie płynnie funkcjonującego programu, jaki jury dobierze według twych dotychczasowych dokonań. Na napisanie aplikacji masz 2 do 3 tygodni. Jeżeli komisja zatwierdzi poprawne funkcjonowanie aplikacji, wtedy zdobędziesz pełnoprawny numer, jaki pozwala ci wziąć udział w Hackathonie. Wszystko odbywa się zdalnie, czekają na ciebie wyzwania online – sprawdź wyzwania online. W sumie będzie ich dwanaście i każde będzie sprawdzało inne zdolności. Najpierw czeka cię napisanie programu dla drukarki, później, jeśli ukończysz pierwszy poziom, będziesz miał do napisania aplikację obsługującą klientów sklepu internetowego. Każde następne wyzwanie jest coraz bardziej złożone, a wszystko to, aby wyłonić tylko trzy osoby.

Gdy szukasz dokładnych wiadomości, nie wahaj się, tylko sprawdź pod linkiem (https://www.biurotfc.pl/uslugi/biuro-rachunkowe-bialogard/). Odnajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Najlepsi informatycy (tutaj znajdziesz najlepszych programistów) zdobędą niesamowite nagrody. Na zwycięzcę czeka roczny staż w głównej siedzibie firmy Microsoft Polska, roczna licencja na dowolny przez zwycięzcę program do programowania. Dla osoby, która zajmie drugie miejsce przeznaczony jest półroczny staż w Microsoft Polska oraz laptop z dedykowanym procesorem od powyższej firmy. Dla trzeciego finalisty jest „jedynie” ultrabook od firmy Lenovo i zaproszenie na szkolenie w programowaniu w wybranym przez zawodnika programie od Intel Polska. Wyzwania serio nie są proste i należy mieć przynajmniej pięcioletnie doświadczenie w dziedzinie programowania.

Jak widać warto wziąć udział w Hackathonie.

Pozostali uczestnicy otrzymuje zaproszenie na następne zawody oraz darmowy roczny pakiet antywirusowy od firmy Avast. Z tego powodu zabierz się jak najszybciej do nauki programowania, żeby przed najbliższym Hackathonem (kliknij) być przygotowanym do wygranej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*