Archiwa tagu: języki obce

języki obce

Treningi lingwistyczne dla pracowników

To jasne, że w dzisiejszym świecie bardzo istotna jest zdolność komunikowania się w obcym języku. Widać to w wielu aspektach życia – w szkołach już od wczesnych lat jest nauczany angielski, a czytając ogłoszenia pracowe zwraca uwagę to, że pracodawcy wymagają języków od pracownika.

Kurs angielskiego mamy szansę wykonać tylko w wakacje

Jeżeli w czasie roku szkolnego, nie posiadamy zbyt sporo wolnego, żeby pójść na naukę języka obcego, to bez wątpienia musimy się namyślić, czy odpowiednim rozwiązaniem dla nas nie będzie kurs, który odbywa się jedynie przez wakacje. Taki kurs angielskiego okazuje się być niesamowicie intensywny, chodzimy na niego częściej oraz spędzamy równocześnie na nim więcej godzin, lecz calutka nauka jest mocniej korzystna, gdyż zabiera mniej czasu oraz będzie mocniej skumulowana.

Specjalistyczne kursy językowe dla osób z zagranicy

Specjalistyczne kursy językowe dla osób z zagranicy są szalenie modne. Już nie tylko nasi krajanie uczą się języków obcych przed podróżą zagranicę. Dzisiaj też obcokrajowcy będący w naszym kraju starają się porozumiewać się w naszym pięknym ojczystym języku. Stąd też chętnie biorą lekcje w polish course Warsaw to urokliwe miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Stąd też w Warszawie szkoły języka polskiego dla obcokrajowców są dziś wielkim hitem.